O mnie

Mariusz PrackiWitam serdecznie na mojej stronie internetowej. Dziękuję za zainteresowanie się moją twórczością. Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o mnie i mojej fotografii zapraszam do lektury.
Fotografią zajmuję się od wielu lat, początkowo była to fotografia produktowa na potrzeby publikacji internetowych oraz prasowych. Początkowo fotografowanie było dla mnie tylko i wyłącznie pracą, z czasem stało się pasją i nieodzowną częścią mojego życia oraz siłą napędową rozwoju. Nie przestaję się uczyć, ciągle ćwiczę nie rozstając się praktycznie z aparatem fotograficznym szlifując swój warsztat i styl. 
W fotografii kieruję się kilkoma zasadami, które określają mój styl, oto najważniejsze:
- jestem fotografem nie retuszerem, moje zdjęcia muszą być jak najlepsze w momencie zrobienia a nie dzięki obróbce cyfrowej (choć ta nie jest mi obca)
- zdjęcie ma być zdjęciem a nie grafiką, obróbka ma być dodatkiem a nie fundamentem fotografii
 - aparat to nie karabin maszynowy, ale snajperski - nie ważne ile robi się zdjęć, ważne, że uchwyci się właściwy moment
- fotograf to nie chińska fabryka, nie liczy się ilość, liczy się jakość
 Ale żeby nie było tak idealnie oto kilka moich wad:
- profesjonalizm i perfekcjonizm - wszystko co robię, robię dokładnie i najlepiej jak potrafię
- upór - zawsze dążę do postawionego celu
- odporność na wpływ głupiej mody, dogmatów i przesądów - to co dziś modne za kilka lat będzie śmieszyć - zdjęcie musi być ponadczasowe
- nie obiecuję rzeczy, których nie jestem pewien w 100% i nie podejmuję się zadań, jeśli nie mam pewności, że im podołam.
Sądzę jednak, że najlepiej o mnie i moim stylu świadczą moje zdjęcia, dlatego zapraszam do galerii oraz na mojego Bloga, gdzie na bieżąco można śledzić moją twórczość i rozwój.

Usługi fotograficzne świadczę w ramach prowadzonej działalności gospodarczej:

infoFOTOmediaAgencja Reklamowo-Fotograficzna